Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu

 İzmir Arena da her yıl minimum 80 düğün yapılmaktadır. İzmir’in merkezinde denize sıfır konumda bulunan İzmir Arena, çiftlerin en mutu günleri için İzmir’de akıllara gelen ilk özel mekandır.

İzmir'in en seçkin ve elit düğünlerine ev sahipliği yapan İzmir Arena, Bayraklı'da deniz kenarında günün her saatinde, düğün ve davetleriniz için size ve konuklarınıza ev sahipliği yapıyor, unutulmaz anlarınıza değer  katmak için eşsiz ortamında zaman geçirmenize olanak tanıyor.

Düğün sahibi ve davetlilerin rahat edebileği niteliklere sahip mekanımızda, istediğiniz konsept ve içerikte düğün organizasyonu yapabilir, profesyonel ekibimizin tecrübesinden fayalanabilirsiniz. Hayatınızın en önemli günlerinden birisi olan düğün gününüzü sevdikleriniz ve değer verdikleriniz ile beraber İzmir Arena'da misafir edebilirsiniz.

İzmir Arena, düğün organizasyonlarında uzman şefleri tarafından hazırlanan zengin yemek menüsü ile düğün sahiplerini ve davetlilerini her zaman mutlu yolculamaktadır.

Lezzetli yemek ve ikram seçeneklerimiz ile sezona ve düğün konseptine uygun olarak hazırlanan menüleri istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz.

Düğün organizasyonunuz için tesisimizi ziyaret etmek, bilgi almak ve görüşmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Arena'nın Yaratıcı Ekibi, sürekli yurt içi ve yurt dışı etkinlikleri takip ederek size yeni ve ayrıcalıklı opsiyonlar sunuyor. Düğün gecenizde olmasını istediğiniz her detayı öğrenip, sizin için kusursuz bir düğün planlıyor ve size özel konsepti hazırlıyoruz.

Tecrübeli eller tarafından hazırlanan düğün organizasyonunuz, size bu güzel günün keyfini sürmenize izin veriyor.